• Zadania domowe

• ZADANIA DOMOWE

To temat, który został poruszony podczas spotkania rodziców z nauczycielami. Wspólnie zastanawialiśmy się nad celowością, zasadnością zadań domowych. Podczas dyskusji wyłoniliśmy najważniejsze czynniki, informacje przydatne podczas tworzenia Szkolnego Systemu Zadań Domowych. Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i aktywny udział w spotkaniu.

• STREFA RELAKSU ? ;)

• Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych uczniów. Ich marzeniem jest, by w szkole znalazła się przestrzeń dla nich, miejsce gdzie będą mogli spokojnie porozmawiać, pobyć razem...miejsce dalekie od szkolnego korytarza, szatni czy toalet... Dzięki wsparciu Rodziców możemy spełnić oczekiwania naszych uczniów. Jesteśmy w trakcie przygotowywania miejsca, o którym stale wspominają uczniowie. Czy będzie to strefa relaksu, czy cichy kącik ... nie wiemy. Czekamy na propozycje najbardziej zainteresowanych - naszych uczniów :)

• RR